MĀJAS PĀRDOŠANAI, ĪŖEI UN INVESTĪCIJĀM

2 stāvu B+ tipa māja

Pārdošanā - 0

Irē - 0

Investīcijām - 1

3 stāvu E tipa māja

Pārdošanā - 0

Irē - 0

Investīcijām - 0

STANDARTA UN PAPILDUS OPCIJAS

- katrai mājai ir terase un dārzs
- cenā iekļauta nojume mašīnai un autostāvvieta
- ir gatavas mājas, lai ievāktos nekavējoties, ar pilnu apdari, santehniku, virtuvi un sadzīves tehniku
- atsevišķu piemājas teritoriju var paplašināt, piepērkot zemi papildus
- nomas gadījumā, mēs piedāvājam klientiem pašiem izvēlēties nepieciešamās mēbeles 

MŪSU MĀJU KVALITĀTE

Mūsu mājas būvētas pēc labi pārdomātiem projektiem, kas projektēti vācu arhitektu birojos. Sākot būvniecību mēs pilnībā nomainījām grunti divu metru dziļumā, pieberot speciālu smilšu-grants maisījumu, lai pamatiem nodrošinātu stabilu pamatu. Tāpat mēs palielinājām māju platību, padarot tās ērtākas ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem. Mūsu mājas dēvē par “rindu” mājām, taču tām nav kopējas sienas ar kaimiņu mājām. Katrai mājai ir sava atsevišķa siena ar pilnvērtīgu skaņas un siltumizolāciju. Starp blakus mājām ir gaisa sprauga, kas pilnībā izslēdz, ka jūs dzirdēsiet skaņas, kas nāk no kaimiņu mājas.

Mobirise

Teicama siltumizolācija
Sienas ir no 250 mm bieza gāzbetona un ārējā siltumizolācija no 150 mm biezas cietās minerālvates ar ilgtspējīgu dekoratīvo apdari.
Pamati un pirmā stāva grīdas izolētas ar 100 mm biezām penopolisterola plāksnēm. Jumts ir nosiltināts ar 200 mm biezu minerālvati.
Logi izgatavoti no 5 kameru siltiem profiliem.
Mājas teicami tur siltumu ziemā un tajās nav karsti vasarā, kondicionieri praktiski nav vajadzīgi.

Mobirise

Efektīvi gāzes katli
Mājas apkuri un ūdens uzsildīšanu nodrošina kvalitatīvi vācu katli, pilnīgi automatizēti un savienoti ar boileriem. Gāze tiek padota centralizēti. Katli nodrošina mūsu iedzīvotājiem ne tikai komfortablu temperatūru jebkuros laikapstākļos, bet arī zemus komunālos maksājumus. Automātiskais vadības bloks savienots ar ārējās temperatūras rādītāju un nodrošina optimāli izdevīgāko katla darbības režīmu.

Mobirise

Ūdens uzsildīšanas sistēma
Uz jumtiem un notekūdeņu cauruļu iekšpusē mēs uzstādījām pret-apsalšanas sistēmu, kas apsilda notekas, ja gaisa temperatūra svārstās ap 0 grādiem. Tāpēc uz jumtiem nekad nerodas apledojums un lāstekas. Bet gudrais automātiskais bloks laicīgi atslēdz sistēmu, tāpēc elektroenerģijas patēriņš nav liels.

Mobirise

Kamīna sagatavošana un uzstādīšana
Mājās paredzētas konstrukcijas ātrai un kvalitatīvai kamīna uzstādīšanai, ja klients izsaka šādu vēlmi. Visās mājās ir speciāls mezgls dūmvada izvadīšanai uz jumta. Dažās mājās jau ir papildus uzstādīti ugunsdroši keramikas dūmvadi. Tas ļauj uzstādīt kamīnu atbilstoši visām ugunsdrošības normām un ieekonomēt uz montāžas darbiem.

Mobirise

Ūdens ārpus mājas
Lai varētu ērti apliet augus un sakopt dārzu, mēs nodrošinājām ūdens padevi pie mājas fasādes, kur ir zaļā zona. Izvadi aprīkoti ar speciāliem neaizsalstošiem krāniem. Jūs varēsiet pieslēgt automātisko laistīšanas sistēmu augiem, vai izmantot to pagalma un mājas fasādes nomazgāšanai.

Mobirise

Nojumes automašīnām
Mēs uzlabojām automašīnu nojumes konstrukciju, tagad jūs ne tikai tērēsiet mazāk laika sniega notīrīšanai no sava spēkrata, bet arī varēsiet izveidot ietilpīgu novietni velosipēdu, dārza instrumentu, kamīna malkas uzglabāšanai, kā arī citām saimnieciskajām vajadzībām.

Mobirise

Izcili ātrs internets
Būvējot māju ievilkti lielākā telekomunikāciju sniedzēja – kompānijas Tet kabeļi. Iespējams pieslēgt 400 megabaitus ātru internetu un interaktīvo ciparu televīziju. Mājas iekšienē jau ievilkti kabeļi, lai pieslēgtu satelītantenu, ir gatavi izvadi uz jumta.

ES VĒLOS APSKATĪT VASARU

Kompānija SIA "LatDevelopment" projekta "BaltaVillage" īpašnieks

+371 29606091
Juridiskā adrese : Sloku iela 15, Pinki, Babites nov., Latvia, LV-2107 
Numurs uzņēmumu reģistrā 40103646546