Mūsdienīgas izglītības iespējas labākajās skolās

Mūsu ciematā ir unikāla iespēja izvēlēties jūsu bērnam labāko izglītības iegūšanas variantu. Ciematā atrodas trīs starptautiskas skolas un divas vietējās, līdz kurām var aiziet kājām. Mūsu ciemata priekšrocība ir tajā, ka bērni dzīvojot ģimenē vienlaicīgi varēs iegūt kvalitatīvu izglītību. Jūsu bērni nebūs izrauti no ierastās valodas vides, tai pat laikā, būs arī dažādu valodu apritē, kontaktējoties ar vienaudžiem no dažādām valstīm.

Mobirise

Starptautiskā skola "Exupery"
Skolā tiek izmantotas pašas mūsdienīgākās tehnoloģijas un progresīvas apmācības metodes, kā arī STEAM (zinātne, tehnoloģijas, māksla, matemātika) un projektu apmācība, kas ļauj attīstīt kontaktēšanās iemaņas, kritisko un radošo domāšanu, ka arī iegūt līderim piemītošas īpašības. Bērnudārzā uzņem bērnus vecumā no 1,5 līdz 6 gadiem. Bērnudārza autorprogramma piedāvā apmācību vienlaikus vairākās valodās, tai skaitā franču un angļu.  2019. gadā darbu uzsāks vasaras skola  IT & SCIENCE, kas piedāvās aizraujošu un piepildītu programmu.

Mobirise

Britu skola  King's College
Apmācības King’s College notiek pēc Lielbritānijas programmas, kas pasaulē ir atzīta kā izglītības zelta standarts.Skolā bērni iepazīst pasauli, balstoties uz savu pieredzi, kas veicina viņu vispusīgu attīstību
Britu sistēma tendēta uz to, lai audzinātu kreatīvas, dinamiskas un jaunām idejām atvērtas personības. Vecākās skolas audzēkņi mācās pēc A-Level programmas, pēc kuras apgūšanas var iestāties pasaules labākajās universitātēs. Bērnudārza gaitas bērni uzsāk no 2 gadu vecuma.

Mobirise

Amerikāņu skola International School of Latvia 
Skolai ir 25 gadu darba pieredze. Tajā mācās 36 nacionalitāšu 400 studenti. ISL tā ir starptautiska skola ar tādām akreditācijām:  Council of International Schools (CIS) ), kas bāzējas Nīderlandē un New England Association of Schools and Colleges (NEASC) no ASV. ISL ir arī IB programmas sertifikāti visu vecumu skolēniem. Sertifikāts IB ir atzīts visās vadošajās pasaules universitātēs.
Pirmsskolas programma no 3 gadu vecuma.

Mobirise

Babītes valsts skola
Skola ir starp piecām labākajām pašvaldību skolām Latvijā. Apmācības notiek latviešu valodā. Skolā ir labs sporta komplekss ar baseinu, spēļu zālēm un skeitparku. Aktīvi izmanto projektu apmācību metodikas. Tie mūsu ciemata iedzīvotāji, kuriem ir svarīgi, lai viņu bērni ātrāk integrētos vietējā valodas vidē un apgūtu latviešu kultūras nacionālās tradīcijas, izvēlas šo skolu.

Mobirise

Babītes mūzikas skola
Skolā var iemācīties spēlēt uz 12 mūzikas instrumentiem: klavieres, akordeonu, vijoli, arfu, flautu, ģitāru u.c.
Tas ir vienots komplekss kopā ar bibliotēku un kultūras centru.
Stājoties skola mūsu ciemata bērniem ir priekšroka.

Mobirise

Bērnudārzi
Bez starptautiskajām skolām Piņķos ir arī bērnudārzs Saimīte, kā arī privātais bērnudārzs Vinnijs. Bērnus pieņem no 1,5 gadu vecuma. 

ES VĒLOS APSKATĪT VASARU

Kompānija SIA "LatDevelopment" projekta "BaltaVillage" īpašnieks

+371 29606091
Juridiskā adrese : Sloku iela 15, Pinki, Babites nov., Latvia, LV-2107 
Numurs uzņēmumu reģistrā 40103646546