JŪRMALA

Jūrmala – tie ir 30 km smilšainas pludmales, sniegbaltas kāpas, festivāli un vasarnīcas-vasarnīcas-vasarnīcas. Šurp brauc lai gūtu mieru un izbaudītu klusumu. Var bezgalīgi skatīties uz priedēm, pastaigāties pa smiltīm, izbaudīt sauli un braukt ar velosipēdu gar jūras malu. Vakara relaksācijai noderēs saulrieta vērošana jūras malā. 

Rudenī kūrortpilsēta kļūst par vietu relaksējošas atpūtas cienītajiem: tūristu krietni mazāk, bet mērenais klimats arvien tas pats. Vērot trakojošo jūras stihiju, atrast sīkos dzintara gabaliņus jūrmalas smiltīs, izbaudīt mierīgu dzīves ritmu un garšīgi paēst – jebkurā gadalaikā ir milzums iemeslu Jūrmalas apmeklējumam. Kūrortpilsētas tuvums paver bezgala daudz iespēju jauki pavadīt laiku.

Bez atpūtas pludmalē vēl tiek piedāvāts plašs izklaižu spektrs uz ūdens kā bērniem, tā arī pieaugušajiem, Jūrmalā bieži notiek dažādi festivāli, koncerti un citi kultūras pasākumi. Bet romantisku noskaņojumu sev un savai otrajai pusītei radīsiet kādā no Jūrmalas restorāniem, pavadot vakaru sveču gaismā.

Pludmali vai Jūrmalas centru no mūsu ciematiņa šķir vien 10 minūšu brauciens ar mašīnu.

Mobirise

Koncertzāle Dzintari
Jūrmalas centrs un kultūras dzīves vizītkarte, kur daudzu gadu garumā tiek organizēti visdažādāko žanru koncerti, festivāli un pasākumi. Dabas un arhitektūras pērle Baltijas jūras krastā. Kompleksā ietilpst eleganta 30. gadu koncertzāle ar 500 sēdvietām, restorāns, kamerzāle, kā arī brīnišķīga vasaras koncertzāle ar 2100 sēdvietām un visu to apņem dārzs jūras krastā.

Mobirise

Jomas iela
Jūrmalas galvenā gājēju iela, kur var vienkārši pastaigāties vai ieiet kādā no restorāniem: mājīgā konditorejā iedzert kafiju ar izmeklētu desertu, nobaudīt praktiski visu pasaules valstu virtuvi un palutināt sevi ar saldējuma porciju un svaigiem augļiem. Šeit ir arī suvenīru veikaliņi ar skaistiem amatnieku darinājumiem un dažādiem gardumiem, ar tukšām rokām jūs no šejienes noteikti neaiziesiet. Noteikti apmeklējiet arī mūsdienīgo tirdzniecības centru Korso, kurā mājvietu raduši daudzi veikali, SPA salons, restorāns ar skatu uz terasi un neliels kinoteātris. Vasarā Jomas ielā bieži notiek koncerti, konkursi un uzstājas dažādi mākslinieki.

Mobirise

Smilšainās pludmales, sniegbaltās kāpas un priedes
30 kilometrus garajā pludmalē var atrast vietu jebkura veida atpūtai. Kaut kur, speciāli pludmales sporta veidiem aprīkotos laukumos, valda sportisks gars, citur atpūtnieki kafejnīcās nesteidzīgi malko kokteiļus un vēro kaiju un vārnu batālijas krastmalā. Ir nomaļākas, klusākas vietiņas, kur var pastaigāties ar četrkājainajiem mīluļiem un klausīties jūras šalkoņā. Pupuru pludmalē varat apgūt kaitu vai vindsērfingu. Vai izbaudiet romantisku saulrietu, sēžot uz terases ar vīna glāzi rokās...

Mobirise

Aktīvās atpūtas parks Dzintari
Netālu no Dzintaru koncertzāles atrodas parks ar daudzām izklaides iespējām kā pieaugušajiem, tā bērniem jebkurā vecumā. Šeit ir Tarzāna parks ar dažādas sarežģītības līmeņa maršrutiem, skatu tornis, trase braukšanai ar skrituļslidām, bērnu spēļu laukumi un skeitparks. No skatu torņa, kura augstums ir 36 metri, paveras skats uz priežu galotnēm un jūru, bet pie horizonta manāma Rīgas nomale. Parkā ir ērtas stāvvietas mašīnām un kafejnīcas, kur atgūt spēkus pēc fiziskajām aktivitātēm.

Mobirise

Zvejnieku muzejs un dabas parks Ragakāpa
Nostāstus no tūristu pūļu apmeklētajām vietām atrodas brīnišķīga vieta – dabas parks Ragakāpa. Tur ir neliels, bet interesants Zvejnieku muzejs, kur var sajust tā laika garu, kad desmit nelieli piejūras ciemi vēl nebija apvienojušies mūsdienīgajā Jūrmalā un rets tūrists, kurš šeit iemaldījās, pats bija kā muzeja eksponāts. Šeit var iemācīties vīt virves, paciemoties zvejnieku mājās, uzkāpt uz zvejnieku kuģīša klāja. Pēc tam pastaigāt pa koka laipām kāpās un nonākt pie Lielupes ietekas, kas saplūst ar Rīgas jūras līci.

Mobirise

Ķemeru rezervāts
Aiz Jūrmalas atrodas Ķemeru dabas rezervāts. Pa koka laipām staigājot var vērot brīnumaino un noslēpumaino purva dzīvi, izbaudīt skaistus dabas skatus no torņa augstuma. No Kaņieru un Slokas ezeru torņiem var skatīt daudzveidīgos putnus, izbraukt ar divriteni Zaļās kāpas velo maršrutu un Ragaciema tirdziņā uzkost kūpinātu zivi. Pabraucot vēl nedaudz tālāk, nokļūsiet kompleksā “Baskāju taka”, kur vārda pilnā nozīmē saplūdīsiet ar dabu.

ES VĒLOS APSKATĪT VASARU

Kompānija SIA "LatDevelopment" projekta "BaltaVillage" īpašnieks

+371 29606091
Juridiskā adrese : Sloku iela 15, Pinki, Babites nov., Latvia, LV-2107 
Numurs uzņēmumu reģistrā 40103646546