“C” un “C+” tipa mājas – platība 178-185 kv2 ar balkonu, terasi, nojumi mašīnai

Plašas mājas ar 3 un 4 guļamistabām.
Kopējā mājas iekšējo telpu platība bez nojumes, terases un balkona ir 142 m2. un 149 m2.
Māja “C+” atšķiras no mājas “C” ar to, ka pirmajā stāvā virtuves zona izvietota pie izejas uz terasi, kas ļauj izveidot atsevišķu guļamistabu viesiem un iekārtot darba kabinetu.
Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba savienojumā ar virtuvi, sanitārais mezgls viesiem, plašs pieliekamais, saimniecības telpas ar katlu un boileri. “C+” tipa mājā saimniecības telpa ir apvienota ar telpu, kur atrodas katls. Priekšnamā ir iebūvēts skapis apģērbiem un apaviem. Saimniecības telpai pievestas komunikācijas veļas mašīnas pieslēgšanai.
Virtuvē ir elektriskā plīts, tvaika nosūcējs, cepeškrāsns, ledusskapis un trauku mazgājamā mašīna. Panorāmas logs ar skatu uz terasi un dārzu.
Otrajā stāvā mājā “C+” veiktas izmaiņas plānojumā, tamdēļ ir plaša garderobe ar dabisko gaismu, ko nodrošina lukturis jumtā. Tāpat šeit izvietotas 3 guļamistabas un 2 paplašinātas vannas istabas.

Māju apdare ir no praktiskiem, izturīgiem materiāliem mierīgos toņos. Mājas ar apdari pilnībā gatavas dzīvošanai, atliek vien ievest mēbeles. Klients var izteikt savas vēlmes attiecībā uz mēbelēm.

Izsmeļošu informāciju, cenas un detalizētus māju plānus

aizpildiet formu un 5 minūšu laikā saņemiet failu uz e- pastu

Jūsu vārds

E-mail

Kompānija SIA "LatDevelopment" projekta "BaltaVillage" īpašnieks

+371 29606091
Juridiskā adrese : Sloku iela 15, Pinki, Babites nov., Latvia, LV-2107 
Numurs uzņēmumu reģistrā 40103646546